0
Główna » 2019 » Styczeń » 1 » Kończy się czas pełnej wersji strony...
21:39:08
Kończy się czas pełnej wersji strony...
17 Stycznia kończy się czas w którym witryna "Fociarzeelk.pl" ma opłacone miejsce na serwerze i domenę w
Więcej info na forum
Wyświetleń: 20 | Dodał: Sławek | Rating: 0.0/0
Liczba wszystkich komentarzy: 3
0
2  
Zrzucimy się...każdy po 50zł i będzie kolejny rok:)

0
3  
To troszkę za dużo bo jest nas ogólnie 11-tu i składka wynosiła by nie całe 30 zł
Lecz nie wszyscy chcieli by coś tu wnosić i tu koło się zamyka.
W tamtym roku zrzuciło się kilka osób 6-7 z grupy i to tyle...może ustalić składkę członkowską ...he he to głupi pomysł bo zależy na tym aby się bawić a nie obarczać kosztami kogoś kto może nie ma faktycznie kasy,choć to w sumie śmieszna suma.
Uważam że najlepiej zaproponować datki "co łaska" lub kto ile ma ochotę dorzucić i nie bawić się w wytykanie że "Ten Nie Zapłacił" bo to zabije morale grupy.
Ty jako nowy "Wodzirej Stada" możesz zaproponować jakiś pomysł na jutrzejszym spotkaniu.
CDN...

0
1  
Info odnośnie dalszego funkcjonowania grupy.
Kochani Bracia nie będę mógł  prowadzić  grupy na odległość. Większość z Was wie z jakiego powodu i nie chcę tego pisać oficjalnie. Nie będę miał możliwości bycia  w temacie aktualnych wydarzeń w naszym regionie, więc wyznaczam w drodze głosowania osobę która będzie NASZYM mentorem i od niej zależeć będzie organizacja spotkań,wyjazdów ,eventów  wewnątrz naszego skromnego acz wielkiego Ełckiego zgromadzenia miłośników fotografii przyrodniczej...na czas określony (jednego roku)
Wszystkie kwestie odnośnie strony i planowania będą publikowane bez zmiany admina strony. Tego się nie zrzekam. Będę ją prowadził i wpisywał to wszystko co mi zapodacie. Tu namawiam WSZYSTKICH Z BRACTWA FOCIARZY do przysyłania propozycji bądź ciekawostek,zdjęć ,filmów które mają być opublikowane.
Ciężkie czasy,każdy zarobiony...takie życie. Jednak przetrwajmy ten wredny czas i może wkrótce starczy czasu na wszystko aby spokojnie się spotkać "całą kępą naszej grupy" by się pośmiać i powspominać nasze wspólne momenty "od strony kuchni" czyli jak to było...
Pozdrawiam Was wszystkich wasz Slavi.

Imię *:
Email *:
Kod *: