OBSERWACJE PTAKÓW W POSZCZEGÓLNYCH MIESIĄCACH
w rejonie do 30 km od Ełku.

 
STYCZEŃ LUTY MARZEC KWIECIEŃ MAJ CZERWIEC
Brak danych Brak danych   Aktualizacja 30 04 2018 Aktualizacja 06 05 2018  
 
  1. Bekas kszyk
  2. Bielik
  3. Bogatka
  4. Cyranka
  5. Czajka
  6. Czapla biała
  7. Czapla siwa
  8. Czarnogłówka
  9. Czeczotka tundrowa
  10. Czernica
  11. Czyż
  12. Drozd śpiewak
  13. Dzięcioł czarny
  14. Dzięcioł duży
  15. Dzięcioł średni
  16. Dzwoniec
  17. Gawron
  18. Gągoł
  19. Gęgawa
  20. Gęś białoczelna
  21. Gęś zbożowa
  22. Gil
  23. Głowienka
  24. Grubodziób
  25. Grzywacz
  26. Jastrząb
  27. Kawka
  28. Kormoran
  29. Kos
  30. Kowalik
  31. Krogulec
  32. Kruk
  33. Krzyzówka
  34. Kwiczoł
  35. Łabędź krzykliwy
  36. Łabędź niemy
  37. Łęczak
  38. Łyska
  39. Mazurek
  40. Mewa siwa
  41. Modra
  42. Mysikrólik
  43. Myszołów zw.
  44. Pełzacz leśny
  45. Pliszka siwa
  46. Potrzos
  47. Pustułka
  48. Rudzik
  49. Sierpówka
  50. Skowronek polny
  51. Sosnówka
  52. Sójka
  53. Sroka
  54. Strzyżyk
  55. Szczygieł
  56. Szpak
  57. Śmieszka
  58. Świstunka leśna
  59. Tracz nurogęś
  60. Trznadel
  61. Uboga
  62. Wrona siwa
  63. Wróbel
  64. Zięba
  65. Zimorodek
  66. Żuraw
  67.  
  68.  
















 





































 

  1. Bąk
  2. Bekas kszyk
  3. Bernikla białolica
  4. Białorzytka (JANUSZ)
  5. Bielik
  6. Błotniak stawowy
  7. Bocian biały
  8. Bocian czarny
  9. Bogatka
  10. Borowy/lerka
  11. Brodziec samotny
  12. Brzęczka
  13. Cyranka (CEZARY)
  14. Cyraneczka
  15. Czajka
  16. Czapla biała (CEZARY)
  17. Czapla siwa
  18. Czarnogłówka
  19. Czeczotka
  20. Czernica
  21. Czyż
  22. Drozd śpiewak
  23. Dymówka
  24. Dzięcioł czarny
  25. Dzięcioł duży
  26. Dzięcioł sredni
  27. Dzwoniec
  28. Gawron
  29. Gągoł
  30. Gęgawa
  31. Gęś białoczelna
  32. Gęś zbożowa
  33. Gil
  34. Głowienka
  35. Grubodziób
  36. Grzywacz
  37. Jastrząb
  38. Kania ruda (CEZARY)
  39. Kapturka
  40. Kawka
  41. Kopciuszek
  42. Kormoran
  43. Kos
  44. Kowalik
  45. Kulczyk
  46. Kukułka
  47. Krakwa
  48. Krętogłów
  49. Krogulec
  50. Kropiatka (głos) (CEZARY)
  51. Kruk
  52. Krzyżówka
  53. Kulczyk
  54. Kwiczoł
  55. Kwokacz
  56. Łabędź krzykliwy
  57. Łabędź niemy
  58. Łęczak
  59. Łyska
  60. Makolągwa
  61. Mandarynka
  62. Mazurek
  63. Mewa siwa
  64. Modra
  65. Mysikrólik
  66. Myszołów zw.
  67. Oknówka
  68. Orlik krzykliwy
  69. Paszkot
  70. Pełzacz leśny
  71. Perkoz dwuczuby
  72. Perkozek
  73. Piecuszek
  74. Pierwiosnek
  75. Pleszka
  76. Pliszka siwa
  77. Płaskonos (CEZARY)
  78. Pokląskwa
  79. Pokrzewka ogrodowa
  80. Potrzos
  81. Pustułka
  82. Rokitniczka
  83. Rudzik
  84. Rybitwa rzeczna (JANUSZ)
  85. Rycyk
  86. Sierpówka
  87. Sieweczka rzeczna
  88. Sieweczka obrożna (JANUSZ)
  89. Siniak
  90. Skowronek polny
  91. Słonka
  92. Sosnówka
  93. Sójka
  94. Sroka
  95. Strzyżyk
  96. Szczygieł
  97. Szpak
  98. Śmieszka
  99. Świerszczak
  100. Świstun
  101. Świstunka leśna
  102. Tracz nurogęś
  103. Trzciniak
  104. Trzmielojad
  105. Trznadel
  106. Uboga
  107. Wodnik
  108. Wrona siwa
  109. Wróbel
  110. Zięba
  111. Zimorodek
  112. Żuraw =113 gatunki




 
  1. Bekas kszyk
  2. Błotniak staw.
  3. Bocian biały
  4. Brzegówka
  5. Brzęczka
  6. Cierniówka
  7. Czajka
  8. Czapla siwa (CEZ)
  9. Czapla biała (CEZ)
  10. Dymówka
  11. Drozd śpiewak
  12. Dzwoniec
  13. Gajówka
  14. Gawron
  15. Gąsiorek
  16. Grzywacz
  17. Jerzyk
  18. Kawka
  19. Kos
  20. Kukułka
  21. Kulczyk
  22. Krętogłów
  23. Kruk
  24. Krwawodziób
  25. Krzyżówka
  26. Kwokacz
  27. Łabędź niemy
  28. Łęczak
  29. Mazurek
  30. Oknówka
  31. Orlik krzykl.
  32. Pliszka siwa
  33. Pliszka żółta
  34. Podróżniczek (CEZ)
  35. Pokląskwa (CEZ)
  36. Pustułka
  37. Rokitniczka
  38. Rybitwa Czarna
  39. Siew. rzeczna
  40. Sroka
  41. Szczygieł
  42. Szpak
  43. Śmieszka
  44. Trzciniak
  45. Trzmielojad
  46. Trznadel
  47. Wilga (CEZARY)
  48. Wodnik
  49. Wrona siwa
  50. Wróbel
  51. Zielonka (CEZ)
  52. Zięba
  53. Żuraw




































































 
  1. Bekas kszyk
  2. Białorzytka
  3. Błotniak staw.
  4. Bocian biały
  5. Bogatka
  6. Brzegówka
  7. Brzęczka
  8. Cierniówka
  9. Czajka
  10. Czapla siwa
  11. Czapla biała
  12. Dymówka
  13. Drozd śpiewak
  14. Dzwoniec
  15. Gajówka
  16. Gawron
  17. Gąsiorek
  18. Grzywacz
  19. Jerzyk
  20. Kawka
  21. Kos
  22. Kukułka
  23. Kulczyk
  24. Krętogłów
  25. krogulec
  26. Kruk
  27. Krwawodziób
  28. Krzyżówka
  29. Kwokacz
  30. Łabędź niemy
  31. Łęczak
  32. Mazurek
  33. Oknówka
  34. Orlik krzykl.
  35. Pliszka siwa
  36. Pliszka żółta
  37. Podróżniczek
  38. Pokląskwa
  39. Pustułka
  40. Rokitniczka
  41. Rybitwa Czarna
  42. Siew. rzeczna
  43. Sroka
  44. Szczygieł
  45. Szpak
  46. Śmieszka
  47. Trzciniak
  48. Trzmielojad
  49. Trznadel
  50. Wilga
  51. Wodnik
  52. Wrona siwa
  53. Wróbel
  54. Zielonka
  55. Zięba
  56. Żuraw



































































 
LIPIEC SIERPIEŃ WRZESIEŃ PAŹDZIERNIK LISTOPAD GRUDZIEŃ
  1.  
  1.  
  1.  
  1.  
  1.  
  1.